Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Apsveicam Ādažu vidusskolu!

CSDD sveic Ādažu vidusskolu, kas pirmā noslēdza līgumu par jauno izglītojošo projektu “Mācies un iegūsti velosipēda vadītāja apliecību savā skolā”.

Ādažu vidusskola kopīgi ar vecāku padomi pieņēmusi lēmumu, ka visiem ādažniekiem, sākot no 4.klases, mācību gada laikā ir jānokārto velosipēdu vadītāju eksāmens, lai Ādažu velosatiksmē iekļautos zinoši jaunie velobraucēji. Ādažu vidusskolas direktora vietniece izglītības jomā audzināšanas darbā Anita Milanceja uzskata, ka skola iesaistās šajā projektā, jo tai rūp bērnu drošība uz ceļa: "Daudzi Ādažu vidusskolas skolēni ikdienā pārvietojās ar velosipēdu, tāpēc nepieciešams skolēnus laicīgi apmācīt un skolēniem nepieciešama velosipēdu vadītāja apliecība. Ādažu vidusskola šo projektu plāno realizēt sadarbībā ar 3. un 4. klašu audzinātāiem, sociālo zinību pedagogiem un skolēnu vecākiem."

Atgādinām, ka pirmās 10 skolas, kas ar CSDD noslēgs līgumu, saņems dāvanā velosipēda vadītāja ķiveri!

Lai visiem Latvijas skolēniem rastu iespēju kvalitatīvi un jēgpilni apgūt ceļu satiksmes noteikumus, CSDD 2018./2019. mācību gadā uzsāk jaunu projektu 4.klašu skolēniem "Mācies un iegūsti velosipēda vadītāja apliecību savā skolā". Izglītības projekta mērķis ir nodrošināt Latvijas skolas ar mūsdienīgiem un kvalitatīviem bezmaksas mācību līdzekļiem velosipēdistu izglītošanai, lai 4. klašu skolēni varētu apgūt ceļu satiksmes noteikumus velosipēdu vadītājiem, sekmīgi nokārtot eksāmenu un saņemtu vadītāja apliecību.

Projektu īsteno CSDD un tas tiek finansēts no OCTA līdzekļiem.

Atbildes uz jautājumiem par projektu var saņemt pa konsultatīvo tālruni 67553017 darba dienās no 9.00-16.30 vai pa e-pastu velo@agencyvb.lv

 CSDD Sabiedrisko attiecību daļa
Tālrunis: 67025777
E-pasts: pr@csdd.gov.lv
Mājaslapa: www.csdd.lv
Twitter: @csdd_lv
Facebook: @csddlatvia
Instagram: csdd_lv