Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Apgūsti drošību uz ceļa ar jaunajās un modernās mājas lapas www.berniem.csdd.lv palīdzību!

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) no septembra piedāvā mājas lapu www.berniem.csdd.lv  jaunā veidolā ar modernām tehnoloģiskām iespējām. Interneta vietnē varēs atrast visu, kas nodrošinās gājēju, pasažieru, velosipēdu un mopēdu vadītāju drošību uz ielas vai ceļa. Tajā aicināts ielūkoties ikviens - bērns, skolotājs, vecāks vai vecvecāks meklēt atbildi uz jautājumiem par un ap ceļu satiksmi.

Mājas lapā www.berniem.csdd.lv atradīsi aktuālos CSDD projektus bērniem un jauniešiem. Tā, šobrīd septembrī sākas projekts “Mācies un iegūsti velosipēda vadītāja apliecību savā skolā”. Tiks sniegts atbalsts skolām, lai 10 gadu vecumā skolēni būtu gatavi kļūt par transportlīdzekļa vadītājiem – velosipēdu vadītājiem. Sekmīga mācību procesa noslēgumā skolēni saņems savu velosipēda vadītāju apliecību savā skolā. 

Tāpat jaunā mājas lapa palīdzēs uzlabot satiksmes noteikumu zināšanas  - modernās tehnoloģiskās iespējas ievedīs aizraujošā interneta ceļojumā un demonstrēs gājēju, pasažieru, velosipēdu un mopēdu vadītāju drošību uz ielas vai ceļa. Tajā aicināts ikviens - bērns, skolotājs, vecāks vai vecvecāks meklēt atbildi uz jautājumiem par un ap ceļu satiksmi.

Mācīt un mācīties ar prieku ļaus mācību materiāli - velosipēdistiem “Mācies un iegūsti velosipēda vadītāja apliecību savā skolā”, gājējiem “Mans drošais ceļš kopā ar luksoforiņu” un citi – padomi skolotājiem, zināšanas skolēniem, balvas labākajiem, bet visiem dzīves gudrības par ceļu satiksmi.

Brīdī, kad vēlas ļauties spēles priekam, mājas lapa būs īstā! Te apvienots – zināšanas par ceļu satiksmi un sacensības gars.

Mājas lapa būs interesanta arī pašiem mazākajiem satiksmes dalībniekiem – caur zīmēšanas prieku un filmiņu skatīšanos viņi apgūs droša un disciplinēta gājēja un pasažiera ABC.

CSDD uzskata, ka skolēnu jēgpilna izglītošana ceļu satiksmes drošības jautājumos viņiem interesantā un aizraujošā formā kalpos kā stabils pamats mūsu sabiedrības nākotnei drošā ceļu satiksmē.

CSDD Sabiedrisko attiecību daļa
Tālrunis: 67025730
E-pasts: csdd@csdd.gov.lv
Mājas lapa: www.csdd.lv
Twitter: @csdd_lv