Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Aicinām pieteikties Jauno satiksmes dalībnieku forumam!

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) rīko konkursu jaunajiem un topošajiem velosipēdistiem – „Jauno satiksmes dalībnieku forums” un aicina skolēnus piedalīties. 

Lai piedalītos sacensībās, skolēniem jābūt dzimušiem 2004.-2006.gadā, jāizveido četru skolēnu (divas meitenes, divi zēni) komanda, jāizdomā tās nosaukums un jāpiesakās. Atgādinām, ka komandas dalība sacensībās jāsaskaņo ar skolotāju vai citu pieaugušo, un katru komandu uz sacensībām pavada viens vai divi pieaugušie – skolotāji vai vecāki.

      Pirmās kārtas pieteikuma anketa atrodama CSDD mājas lapā: http://www.berniem.csdd.lv/ sadaļā - KONKURSI. Pieteikuma anketas jāaizpilda ne vēlāk kā  iepriekšējās dienas plkst.14.00 pirms sacensību norises.

     Sacensību nolikums atrodams CSDD mājas lapā: www.berniem.csdd.lv, turpat meklējams arī sacensību vērtēšanas nolikums. Tāpat kā iepriekšējās sezonās, arī šogad sacensības „Jauno satiksmes dalībnieku forums” plānotas trijās kārtās:

  • pirmā kārta: kopskaitā 32 sacensības notiks Latvijas reģionos no 12.aprīļa līdz 27.maijam. Sacensību norises grafiks atrodams CSDD mājas lapā: www.berniem.csdd.lv;
  • otrā kārta: Latvijas fināls, notiks no 1.jūnija līdz 2.jūnijam. Tajās piedalīsies komandas, kuras ieguvušas augstāko novērtējumu sava reģiona jeb pirmās kārtas sacensībās un kurās ir divas meitenes un divi zēni;
  • trešā kārta: Eiropas Jauno satiksmes dalībnieku sacensības notiks Čehijā no 2016. gada 15.septembra līdz 18.septembrim, kur piedalīsies Latvijas izlases komanda.

    Visās kārtās sacensību dalībniekiem jādemonstrē teorētiskās zināšanas par ceļu satiksmes noteikumiem un satiksmes drošību, jāprot sniegt pirmā medicīniskā palīdzība, jāpārzina velosipēda uzbūve, kā arī jāveic praktiskā braukšana. Sacensību laikā var tikt piedāvāti papildus uzdevumi, ar ko dalībnieki tiks iepazīstināti maču laikā.

Jauno satiksmes dalībnieku foruma satura izstrādē CSDD sadarbojas ar Valsts izglītības satura centru. Sacensības organizē CSDD, tās tiek finansētas no OCTA līdzekļiem, ko apdrošināšanas sabiedrības ceļu satiksmes negadījumu novēršanas pasākumu veikšanai ieskaita biedrības „Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs” kontā.

Aicinām pieteikuma anketu „Jauno satiksmes dalībnieku forums” aizpildīt CSDD mājas lapā: www.berniem.csdd.lvsadaļā – KONKURSI. Visi iesniegumā minētie dati tiks izmantoti tikai sacensību organizēšanas vajadzībām.