Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Aicinājums skolēniem pieteikties aktieru atlasei Rīgas Motormuzeja video klipam “Leģenda par dzelzs bruņinieku”

Rīgas Motormuzejs reklāmas klipa filmēšanas vajadzībām meklē 4 jauniešus vecumā no 10 - 13 gadiem, kuri būtu gatavi iejusties galveno varoņu lomās jaunajā Rīgas Motormuzeja reklāmas klipā. Tas būs spraiga sižeta trilleris par leģendārās bruņmašīnas “Imanta” meklējumiem.


Leģenda vēsta, ka Otrā pasaules kara izskaņā Latvijas mežos bez vēsts pazudis mītiskais Dzelzs Bruņinieks. Daudzi ir mēģinājuši sadzīt viņa pēdas, bet neveiksmīgi… Šobrīd ir atrasti jauni pavedieni, bet, lai tos atšķetinātu, ir nepieciešama atraktīva un bezbailīga komanda.

KĀDI JAUNIEŠI TIEK MEKLĒTI?

Video klipa filmēšanai tiek meklēti 4 galvenie tēli – gan zēni, gan meitenes vecumā no 10 līdz 13 gadiem – no visiem Latvijas novadiem.

  1. Aktīvs un uzņēmīgs, tāds, kurš nebaidās uzņemties iniciatīvu un vadīt meklēšanas misiju;
  2. Sapņotājs ar bagātu iztēli un plašu iekšējo pasauli;
  3. Praktisks un izdarīgs, tāds, kurš atrod risinājumu visās dzīves situācijās;
  4. Jokdaris ar labu humora izjūtu un gaišu skatu uz dzīvi.

KAS JĀDARA, LAI PIETEIKTOS AKTIERU ATLASEI?

Ja jūti, ka pilnībā atbilsti kādam no šiem tēliem un labprāt izmēģinātu spēkus aktieru lomā, sagatavo un iesūti savu vizītkarti video formātā. Vizītkartes pieteikumā iepazīstini ar sevi, norādot vārdu, vecumu un dzīvesvietu, kā arī, liekot lietā savu radošo fantāziju un iztēli, pastāsti – kādu Tu iztēlojies mītisko Dzelzs Bruņinieku un kāds būtu labākais plāns Dzelzs Bruņinieka atrašanai?  

Maksimālais video garums – līdz 3 minūtēm. Filmēšanā var izmantot mobilo telefonu. Video pieteikumu vērtēšanā tiks vērtēts saturs, nevis tehniskā kvalitāte.

Video pieteikums jāsūta uz e-pastu dzelzsbruninieks@gmail.com līdz 2018. gada 17. oktobrim. 

AKTIERU ATLASES PROCESS

Uz aktieru atlasi Rīgā personīgi tiks uzaicināti 10 jaunieši. No 10 finālistiem tiks izvēlēti 4 galvenie klipa varoņi, kuriem tiks dota iespēja filmēties jaunajā Rīgas Motormuzeja reklāmas klipā šā gada oktobrī.

PIESAKIES!

Šī ir lieliska iespēja ikvienam izmēģināt savas aktiera spējas un piedzīvot kino veidošanas aizkulises!

JAUTĀJUMU GADĪJUMĀ SAZINIES –
Nadīna Rutka  
M: 29969371 
E: nadina@dingoschwarz.com