Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA par izmaiņām CSDD pakalpojumos COVD-19 ārkārtējās situācijas laikā.

Klātienes pakalpojumi-TL reģistrācija un vadītāju kvalifikācija-tiek nodrošināti tikai pēc iepriekšējā pieraksta PA TĀLRUNI KAC darba laikā. Numura salīdzināšanas veikšanai pieraksts nav nepieciešams, izņemot Siguldas tehniskās apskates staciju. 

TEHNISKĀ APSKATE tiek veikta esošajā kārtībā.

Informācija kuģošanas līdzekļu izgatavotājiem un to oficiālajiem pārstāvjiem

01.05.2017. stājas spēkā grozījumi Ministru kabineta 2008.gada 25.marta noteikumos Nr.213 „Ceļu satiksmes drošības direkcijā reģistrējamo kuģošanas līdzekļu reģistrācijas kārtība”. Saskaņā ar šīm izmaiņām mazizmēra kuģošanas līdzekļa vai tā motora izgatavotājiem un to oficiālajiem pārstāvjiem Latvijā, sākot no 01.05.2017. pieņemšanas un nodošanas akti jāsagatavo un jāizdrukā no Transportlīdzekļu un to vadītāju valsts reģistra.

Ņemot vērā minētās izmaiņas, komersantiem, kas ir oficiālie pārstāvji Latvijā, ir nepieciešams pārslēgt sadarbības līgumus ar CSDD, lai vienotos par kārtību reģistra izmantošanai. Sīkāk informāciju var saņemt CSDD Transportlīdzekļu daļā - Rīgā, Sergeja Eizenšteina ielā 6, tālr. 67025723. e-pasts: rd@csdd.gov.lv.

Pēc sadarbības līguma noslēgšanas Transportlīdzekļu un to vadītāju valsts reģistrā būs iespējams noformēt pieņemšanas – nodošanas aktu par kuģošanas līdzekļa vai tā motora pārdošanu.

Apraksts par veicamajām darbībām reģistrā ir pieejams pievienotajos failos.

Pievienotie faili