Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Saldus tehniskās apskates stacijā (kravas auto līnijā) no 1.09.2021.-10.10.2021 norisināsies remontdarbi. Klientus lūgums šajā laikā izmantot tuvākās kravas auto tehniskās apskates stacijas Talsos, Grobiņā, Ventspilī vai Jelgavā.

Pakalpojuma saņemšanas kārtība saistībā ar valstī noteiktajiem ierobežojumiem: ŠEIT 

Informācija kuģošanas līdzekļu izgatavotājiem un to oficiālajiem pārstāvjiem

01.05.2017. stājas spēkā grozījumi Ministru kabineta 2008.gada 25.marta noteikumos Nr.213 „Ceļu satiksmes drošības direkcijā reģistrējamo kuģošanas līdzekļu reģistrācijas kārtība”. Saskaņā ar šīm izmaiņām mazizmēra kuģošanas līdzekļa vai tā motora izgatavotājiem un to oficiālajiem pārstāvjiem Latvijā, sākot no 01.05.2017. pieņemšanas un nodošanas akti jāsagatavo un jāizdrukā no Transportlīdzekļu un to vadītāju valsts reģistra.

Ņemot vērā minētās izmaiņas, komersantiem, kas ir oficiālie pārstāvji Latvijā, ir nepieciešams pārslēgt sadarbības līgumus ar CSDD, lai vienotos par kārtību reģistra izmantošanai. Sīkāk informāciju var saņemt CSDD Transportlīdzekļu daļā - Rīgā, Sergeja Eizenšteina ielā 6, tālr. 67025723. e-pasts: rd@csdd.gov.lv.

Pēc sadarbības līguma noslēgšanas Transportlīdzekļu un to vadītāju valsts reģistrā būs iespējams noformēt pieņemšanas – nodošanas aktu par kuģošanas līdzekļa vai tā motora pārdošanu.

Apraksts par veicamajām darbībām reģistrā ir pieejams pievienotajos failos.

Pievienotie faili