Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Izziņa par kuģošanas līdzekļa agregātu numuru salīdzināšanu

Kuģošanas līdzekli vai uzkarināmo motoru var uzrādīt:
     • CSDD nodaļās un CSDD Rīgas nodaļas tehnisko apskašu stacijās (maksa - 4,90 eiro)*. Nodaļu atrašanās vietas un darba laikus skatīt sadaļā Kontakti;
     • izsaucot CSDD darbinieku uz kuģošanas līdzekļa vai uzkarināmā motora atrašanās vietu. Šis pakalpojums ir par noteiktu maksu, kas atkarīga no nobraukto kilometru un apskatāmo kuģošanas līdzekļu vai uzkarināmo motoru skaita. Lai noskaidrotu izmaksas un vienotos par kuģošanas līdzekļa vai uzkarināmā motora apskates laiku, nepieciešams sazināties ar to CSDD nodaļu, kuras darbības rajonā kuģošanas līdzeklis vai uzkarināmais motors atrodas. CSDD Rīgas nodaļā izbraukumu var pieteikt pa tālruni: 67025769)

* Kuģošanas līdzekļu agregātu numuru salīdzināšanu var veikt arī tehniskās apskates stacijā Siguldā, “Siljēkās”. CSDD Rīgas nodaļas tehnisko apskašu stacijās Rīgā, Maskavas ielā 448 un Rīgā, Sēlpils ielā 6a kuģošanas līdzekļu salīdzināšanu neveic.

Svarīgi!

Papildus vispārējiem gadījumiem, kad pirms kuģošanas līdzekļa vai tā motora reģistrācijas ir jāveic agregātu numuru salīdzināšana, tas obligāti ir jādara, veicot tāda ūdensmotocikla, kutera, motorlaivas vai specializētā kuģošanas līdzekļa reģistrāciju, kuram nav identifikācijas numura, vai reģistrējot identifikācijas numura vai uzkarināmā motora numura maiņu.

Kuģošanas līdzeklis un tā motors jāuzrāda agregātu numuru salīdzināšanai arī pēc CSDD darbinieka pieprasījuma, ja darbiniekam radušās šaubas vai aizdomas par datu neatbilstību.

Pirms agregātu numuru salīdzināšanas persona, kas uzrāda kuģošanas līdzekli vai uzkarināmo motoru, uzrāda arī šī kuģošanas līdzekļa vai uzkarināmā motora uzskaites tehniskos datus apliecinošus dokumentus (piemēram, reģistrācijas apliecību, ārvalsts tehnisko pasi). Pirms agregātu numuru salīdzināšanas persona, kas uzrāda kuģošanas līdzekli vai uzkarināmo motoru, uzrāda personu apliecinošu dokumentu.

Dokumenti