Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Tehniskā apskate

Ārkārtējās situācijas laikā turpinām sniegt pakalpojumus visiem klientiem, ierastajā kārtībā, ievērojot epidemioloģiskos drošības pasākumus. CSDD Klientu apkalpošanas centros un Tehniskās apskates stacijās klientus apkalpo tikai darbinieki ar sadarbspējīgiem sertifikātiem.

Epidemioloģiskās drošības noteikumi klientiem:

Pirms pakalpojuma saņemšanas lūdzam atvērt visus automobiļa logus, aizsprādzēt visas drošības jostas un transportlīdzekļa vadītāju uzgaidīt stacijas ārpusē.

Tehniskai apskatei var pieteikties elektroniski e-CSDD vai pa tālr. 67025777. Iepriekšējs pieraksts ir brīvprātīgs, kas ļaus saņemt pakalpojumu noteiktā laikā.

Ja maksājumi par tehnisko apskati veikti e-CSDD:

 • Rīgas tehniskās apskates stacijā Antenas ielā 2, CSDD kases stāvlaukumā:
  1. atveriet CSDD mobilo aplikāciju un sekojiet aplikācijā saņemtajiem norādījumiem;
  2. dodieties uz kasi un sekojiet norādījumiem, ja CSDD mobilā aplikācija Jums nav pieejama.
 • Aizkraukles, Alūksnes, Balvu, Daugavpils, Dobeles, Gulbenes, Jelgavas, Jēkabpils, Jūrmalas, Krāslavas, Kuldīgas, Limbažu, Madonas, Ogres, Preiļu, Rēzeknes, Siguldas, Saldus, Talsu, Tukuma, Valkas un Ventspils tehniskās apskates stacijās:
  1. CSDD mobilajā aplikācijā saņemiet kārtas numuru un stāvlaukumā pie tehniskās apskates stacijas sekojiet informācijai uz tablo.
 • Bauskas, Cēsu, Grobiņas, Liepājas, Ludzas un Valmieras tehniskās apskates stacijās
  1. brauciet uz apskates līniju, kur apkalpošana notiek rindas kārtībā.

Ja maksājumi par tehnisko apskati nav veikti, jādodas uz CSDD kasi.


ES un EEZ atrodošos Latvijā reģistrētu transportlīdzekļu tehniskā apskate

Covid-19 ārkārtas situācijas laikā Latvijā reģistrētu transportlīdzekli drīkst lietot ES un EEZ valstīs , t.sk., atgriezties līdz Latvijas valsts robežai līdz 2022.gada 30.aprīlim* bez tehniskās apskates termiņa pagarināšanas.

Savukārt, šķērsojot Latvijas robežu, jānoformē vienas dienas atļauju piedalīties ceļu satiksmē (to vienam transportlīdzeklim atļauts noformēt ne vairāk kā divas reizes kalendārajā gadā) elektroniski CSDD mobilās aplikācijas vai mājas lapas sadaļā “E-pakalpojumi”, kas derīga konkrētajā datumā, kad plānojat pārvietoties Latvijas teritorijā un doties uz tehniskās apskates staciju.

Vēršam Jūsu uzmanību, ka vienas dienas atļauja piedalīties ceļu satiksmē ir derīga tikai Latvijas teritorijā, tādejādi, to noformējot, kā izbraukšanas adresi jānorāda valsts robežas šķērsošanas vietu Latvijā.

* atbilstoši Eiropas Parlamenta un Padomes Regulai (ES) 2021/267 (2021. gada 16. februāris), ar ko nosaka īpašus un pagaidu pasākumus saistībā ar Covid-19 uzliesmojumu. Saskaņā ar Regulas nosacījumiem, ja transportlīdzeklim laika posmā no 2020.gada 1.septembra līdz 2021.gada 30.jūnijam beidzies tehniskās apskates derīguma termiņš, atrodoties citā ES vai EEZ dalībvalstī, tad tās derīguma termiņš tiek uzskatīts par pagarinātu līdz 2022.gada 30.aprīlim.